Обратно

Асистент Мениджър продажби

24/01/2019 09:16

Референтен Код: HCS_AM_0119
Местоположение:
Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

Human Capital Store търси комуникативна и енергична личност за Асистент на Мениджър продажби в българска козметична компания. Позицията е подходяща за студенти или кандидати без трудов опит, които имат желание да пътуват и да се развиват в изкуството на водене на преговори.

Основни задължения и отговорности:

  • Комуникация по имейл с международни доставчици и клиенти
  • Подпомага дейността на Мениджър продажби
  • Поддържане и актуализиране на база данни
  • Проследяване на договори, доставки, плащания
  • Ежедневни изчисления във връзка с проучване на пазара и получаване на цени
  • Извършване на други административни задачи

Изисквания:

  • Много добър устен и писмен английски език
  • Отлични умения в боравенето с цифри и изчисления
  • Компютърна грамотност (MS Office)
  • Отговорно и прецизно отношение към работата
  • Възможност за бизнес пътувания (до 3 пъти годишно)

Компанията предлага:

  • Работно време от 10:00ч. до 18:00ч. с 1 час обедна почивка
  • Приятна и динамична работна среда
  • Командировки в Европа и Дубай
  • Заплата съставена от две части (основна + бонус при всяка сключена сделка)

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Име за Контакт:
Йорданка Евтимова

Email адрес:
evtimova@humancapitalstores.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами