Обратно

Манипулант склад

10/11/2018 09:08
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]
Дата на започване:
Веднага

Обадете се 0884600525
Mail@tehnocombg.com

Ние сме официален вносител и изключителен представител за България, на широк спектър хранителни добавки, витамини и медицински изделия. Компания с традиции и сериозна познаваемост на фармацевтичния пазар. Предвид разширяване на дейността на компанията - търсим да назначим "Манипулант - склад", за склад в София, в района на Ботевградско шосе.

Описание на позицията:
- Сортиране на продукти по заявка;
- Заделяне и разпределяне на продукти за експедиция;
- Подреждане и организиране на стоките в склада;
- Поддържане на подредбата и чистотата в складовите помещения;

Изисквания към кандидата:
1. Способност за работа под напрежение при спазване на кратки срокове за изпълнение на поставените задачи;
2. Добро здравословно състояние подходящо за физическото натоварване при ръчно манипулиране на стоки /подреждане, сортиране/;
3. Средно образование;
4.Желание за работа в динамична среда;

Само одобрените по документи(CV) кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами