Обратно

Мениджър продажби и бизнес развитие

07/09/2018 21:22

Референтен Код: HCS_MPBR_0918
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

Human Capital Store търси Мениджър продажби и бизнес развитие. Наш клиент е компания, специализирана в услугите на онлайн поръчка и доставка на храна.

Комбинацията от знания и умения, които Мениджър продажби и бизнес развитие трябва да притежава са:

  • Опит на същата или подобна длъжност;
  • Умения за самостоятелно взимане на решения;
  • Отличен английски език /писмен и устен/;
  • Организиран и адаптивен стил на работа;
  • Възможност за пътуване в страната и в чужбина.

Основните задачи ще бъдат:

  • Ежедневно оценяване и анализиране на продажбите;
  • Развиване и разширяване на пазарната ниша;
  • Водене на бизнес преговори с потенциални клиенти;
  • Отговаря за реализирането на нови политики за разширяване на клиентското портфолио;
  • Участва в създаването на нови идеи за увеличаване на присъствието в повече градове;
  • Следи и е наясно с моментната снимка на клиентите в страната;
  • Участие в чести разговори с висш мениджмънт.

Компанията  предлага:

  • Служебен автомобил;
  • Храна и напитки по време на работа;
  • Динамична и разнообразна работна среда;
  • Ваучери за храна;
  • Коректни трудови отношения.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Име за Контакт:
Йорданка Евтимова

Телефон:
0877788944

Email адрес:
office@humancapitalstores.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами