Обратно

Офис Мениджър

29/01/2019 17:11

Референтен Код: HCS_OM_0119
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

 Ние от Human Capital Store търсим Офис Мениджър за наш клиент – фирма, която работи в сферата на цялостната поддръжка и почистване на сгради, офиси и домове.

Отговорностите на тази позиция ще бъдат да:

-      Следи и поддържа наличността на складови материали и консумативи;

-      Контролира и събира ежедневно данните за извършените маршрути;

-      Изготвя доклади и справки за дейността на фирмата;

-      Организира и планира работния ден на служителите;

-      Извършва комуникация с клиенти, доставчици и служители;

-      Създава и поддържа база данни;

-      При необходимост посещава институции, клиенти и други складове на фирмата;

-      Следи и изисква спазването на вътрешните стандарти на работа;

-      Получава задачи и се отчита пред собствениците на компанията.

Изисквания:

-      Опит на административна длъжност;

-      Добро владеене на английски език и компютърна грамотност;

-      Мотивирана, енергична и отговорна личност с изявени организаторски качества;

-      Умение за решаване на проблеми и взимане на решения;

-      Отношение към детайлите;

-      Шофьорска книжка – B категория.

Работодателят предлага:

-      Работа на постоянен трудов договор;

-      Стандартно работно време;

-      Динамична работна среда;

-      Да бъдете част от сплотен екип, който работи заедно от дълго време.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Име за Контакт:
Йорданка Евтимова

Email адрес:
evtimova@humancapitalstores.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами