Обратно

Работници за производствено предприятие

19/10/2018 10:39
Местоположение:
Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
1285.00лв на месец

Нашият клиент, Техносим ЕАД, е български производител, залагащ повече от 10 години на качествено и високотехнологично производство на строителни материали. Заводът на Техносим се намира в кв. Враждебна в София. Търсим да назначим Работници за производството.

Изисквания към кандидатите:

-          Работата изисква физическо натоварване (вдигане до 10-12кг.);

-          Умение за работа в колектив;

-          Опит не е задължителен.

Основни задължения:

-          Изпълнение на производствените задачи според плана на работа;

-          Спазване на технологичните изисквания и инструкции;

-          Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Предложение към кандидатите:

-          Срочен трудов договор;

-          Брутно възнаграждение – 1285.00 лв, което включва основна работна заплата и надбавки;

-          Работно време от 8:00 – 17:00ч.;

-          Работа в утвърдена българска компания;

При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография. Интервютата ще се провеждат на място в офиса на фирма Техносим ЕАД в кв. Враждебна.

С настоящото кандидатстване, давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за предоставяне на временен персонал № 243, издаден от Министерство на труда и социалната политика.

Телефон:
+359 894 413 669

Email адрес:
office@correct-consult.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами