Обратно

Шофьор

29/01/2019 17:28

Референтен Код: HCS_SH_0119
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

За наш клиент, който работи в сферата на унищожаване на поверителна информация, търсим шофьор на бус.

Основни задължения и отговорности:

-      Поддръжка на превозното средство;

-      Работа със специализирана машина „шредер“;

-      Унищожаване на хартиени документи в буса или пренасянето им до съответния склад;

-      Водене на дневник и отчет пред прекия ръководител;

-      Ежедневен обход на клиенти по редовни маршрути.

Изисквания:

-      Добро владеене на английски език;

-      Технически грамотен човек;

-      Чисто съдебно минало;

-      Активен шофьор и свидетелство В категория за правоуправление;

-      Отговорност и лоялност.

Работодателят предлага:

-      Сигурно работно място;

-      Стандартно работно време;

-      Динамична среда за работа;

-      Да бъдете част от сплотен екип, който работи заедно от дълго време.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Име за Контакт:
Йорданка Евтимова

Email адрес:
evtimova@humancapitalstores.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами