Обратно

СЛУЖИТЕЛИ ЗА ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛИ

14/11/2018 15:43
Местоположение:
Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]
СЛУЖИТЕЛИ ЗА ХИПЕРМАРКЕТ
Описание: За магазинте си "ХИТ ХИПЕРМАРКЕТ" ЕООД ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ЛЮБЕЗНИ, УСМИХНАТИ и ДИНАМИЧНИ СЛУЖИТЕЛИ за позицията консултант-продавачи в търговски отдели

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Любезно обслужване и консултиране на клиентите на съответния отдел;
- Зареждане и подреждане на щандовете със стока и следене на срокове на годност
- Поддържане на реда и чистотата в отдела

ИЗИСКВАНИЯ към КАНДИДАТИТЕ:
- средно образование;
- задължителен търговски опит в хранителен магазин мин. 1 година;
- отлична комуникативност и позитивно излъчване, умения за работа в екип;
- точност, бързина и дисциплина в работния процес;
- вежливо и компетентно обслужване на клиентите.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с реално осигуряване
• Възможност за работа на 4, 6 или 8 часов работен ден, в зависимост от индивидуалните възможности
• Въвеждащо обучение
• Допълнително здравно осигуряване
• Коледни и Великденски бонуси
• Гъвкаво работно време на смени
• Осигурена храна

Ако желаете да кандидатствате за тази позиция и да работите за сериозен и отговорен работодател, моля, кандидатствайте с автобиография и снимка. Документи можете да изпратите и на пощ. адрес:
магазин "ХИТ Хипермаркет" - София ПК 1308, ул."Обелско шосе" № 20 и бул. Александър Малинов 75 за отдел "Човешки ресурси".
Категория: Търговия и продажби

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами