Обратно

СОЦИАЛНA AСИСТЕНТKA ЗА RAYLEITH, АНГЛИЯ

18/09/2018 11:14
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]
Дата на започване:
29/09/2018

Английската фирма търси социална асистентка за обгрижване на възрастно семейство в Rayleith, АНГЛИЯ.

За клиентите:

·         Възрастният господин е на 92 г., и е необходима ежедневна помощ  и осигуряване на лични грижи. Преживял е мини инфаркт, има депресия и три операции на хернията. Придвижва се с ролатор.

·         Възрастната дама е на 96 г. и не се нуждае от пециални грижи. Има високо кръвно налягане, операция на катарагта и е изкарала мини инфаркт. На моменти е капризна и ината.

Задължения и отговорности:

·         Помощ при ежедневна грижа: при преобличане, лична хигиена, къпане, приготвяне на храни и напитки.

·         Помощ в домакинството – пазаруване, готвене и чистене

·         Изпълнения на поставените лекарски предписания;

·         Компания и разходки.

·         Водене на писмена документация.

Английската фирма предлага:

·         Сигурна и легална работа в Англия;

·         Атрактивно възнаграждение;

·         Договор по английското законодателство;

·         Съдействие пред институциите във Великобритания за получаване на пълния пакет от документи NINо & DBS Check;

·         Съдействие за откриване на банкова сметка в страната.

Изисквания към кандидатите:

·         Да владеят английски език на добро ниво /писмено и говоримо/;

·         Да имат опит в обгрижването на възрастни хора (опитът в Англия дава предимство);

·         Възрастови ограничения – няма.

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

За повече информация и кандидатстване за работната позиция, свържете се с нас в работно време (09:00ч. – 17:00ч.) на телефони: +359 877 215 988 или +447495595335. Бихте могли да изпратите автобиография с актуална снимка на t.yordanova@unitedpartnershr.eu

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами