Обратно

СПЕЦИАЛИСТ ФИНАНСОВ ОТДЕЛ

28/09/2018 19:33

Референтен Код: HCS_SFO_0918
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

За наш клиент, който е специализиран в  услугите на онлайн поръчка и доставка на храна търсим Специалист Финансов отдел.

Основните отговорности и задължения включват:

  • Извършва своевременно и коректно разплащане с доставчици, подотчетни лица, държавни органи;
  • Участва в изготвянето на седмични и месечни отчети според изискванията и нуждите на отдела;
  • Други задачи свързани с финансово – счетоводната дейност на компанията;
  • Участие в чести разговори с висш мениджмънт.

Изисквания и умения:

  • Отлично владеене на английски език ( писмено и говоримо);
  • Икономическо образование;
  • Компютърна грамотност (MS Office);
  • Опит със счетоводен софтуер  Ажур е предимство;
  • Умение за самостоятелно взимане на решения;
  • Много добри комуникативни умения;
  • Готовност за динамична работа.

Компанията  предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Храна и напитки по време на работа;
  • Динамична и разнообразна работна среда;
  • Ваучери за храна;
  • Коректни трудови отношения.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Име за Контакт:
Йорданка Евтимова

Телефон:
0877788944

Email адрес:
office@humancapitalstores.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами