Обратно

Супервайзър Хотелско Домакинство

05/09/2018 18:57

Референтен Код: HCS_SV_0918
Местоположение:
Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

 Нашият клиент е централен столичен хотел, който се стреми да поддържа висок стандарт, уютна и чиста атмосфера за своите гости.

Хотелът има нужда от отговорна личност, която да заеме позицията Супервайзър Хотелско Домакинство.

Отговорностите на тази позиция ще бъдат:

-      Да организира и планира работата на камериерите;

-      Да инспектира почистените стаи;

-      Да контролира, подпомага и участва при необходимост в работата на камериерите;

-      Да следи за наличности на препарати, консумативи, бельо;

-      Да провежда обучение на камериерите по програма и план съобразени с изискванията на управителя;

-      Да следи и изисква спазването на вътрешните стандарти на работа и чистота.

Изисквания:

-      Мотивирана, енергична и отговорна личност с изявени организаторски качества;

-      Лидерски умения за работа с екип и добра комуникация с прекия ръководител;

-      Умение за  решаване на проблеми и взимане на решения;

-      Отношение към детайлите;

-      Високи критерии за ред и чистота.

Работодателят предлага:

-      Работа на постоянен трудов договор;

-      Обучение за стандартите на работа, които се прилагат в хотела;

-      Петдневна  работна седмица със стандартно работно време от 8:00 до 17:00;

-      Осигурено хранене и напитки по време на смяна.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Телефон:
0877788944

Email адрес:
evtimova@humancapitalstores.com

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами