Обратно

Търговски посредник (с предишен опит в логистиката)

17/01/2019 10:14
Местоположение:
София - град, Област София - град
Тип на работата:
Пълно Работно Време
Заплата:
[n/a]

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

За наш клиент, западноевропейска компания, която предлага услуги на международни спедиторски фирми с транспортна дейност в чужбина, търсим служител за заемане на позицията

Търговски посредник

за град София.

Основни отговорности:

  • Проучване на пазара и идентифициране на потенциални клиенти в поверения Ви район

  • Организиране и провеждане на срещи с цел привличане на нови клиенти

  • Изготвяне на оферти и сключване на сделки

  • Работа от home office с чести пътувания на територията на района

  • Ще докладвате на регионалния търговски мениджър (отговарящ за България)

Изисквания:

  • Предишен опит в логистиката и B2B-продажбите – за предпочитане свързан със зареждането с гориво и с таксите за изминат участък в Европа

  • Проактивен, самомотивиращ се и работещ самостоятелно индивид със забележителни търговски умения

  • Познания в областта за възстановяване на ДДС ще се счита за плюс

  • Много добро владеене на английски език (писмено и говоримо)

  • Солиден опит с боравенето със софтуер (Офис пакет)

  • Активен шофьор със собствен автомобил и готовност да го използва за пътуване до клиентите (срещу компенсация)

Клиентът ни предлага:

  • Перспектива за професионално развитие със стабилен фиксиран доход

  • Бонус-система, базирана на покриването на предварително зададени таргети (KPIs)

Ако предложението ни представляват интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка на имейл: ilieva@balkaninvest.eu

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757 и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

Име за Контакт:
А. Илиева

Телефон:
+359 2 8781580

Email адрес:
ilieva@balkaninvest.eu

Запази Изпратете имейл за тази работа

Реклами